Zamówienia na lniane obrusy, bieżniki a lniane ręczniki można składać za pośrednictwem formularza na stronie www.linen-textile.eu, przez chat lub komunikator internetowy (Messenger, WhatsApp, Viber), drogą mailową lub telefoniczną. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 10:00, w soboty, niedziele oraz w święta będą rozpatrywane i realizowane następnego dnia roboczego.
  
Sklep LINEN TEXTILE EU udostępnia klientowi następujące sposoby płatności za zakup z tytułu umowy sprzedaży:

 

  • Płatność za pobraniem - tego rodzaju płatności można dokonać u kuriera w momencie doręczenia. Podczas odbioru przesyłki należy posiadać przygotowaną gotówkę do zapłaty. Towar można odebrać od kuriera dopiero w momencie uiszczenia zapłaty.

 

  • Płatność przelewem (przedpłata) - tradycyjny przelew na nasze konto na podstawie faktury proforma. Płatności można dokonać bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej lub wydrukować i opłacić w oddziale banku lub poczty. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

 

  • Płatność gotówką – tego rodzaju płatności można dokonać przy odbiorze osobistym w naszym magazynie.

 

Staramy się aby formy płatnosci za zamówienia były dostosowane zarówno pod kontem funkcjonalności i łatwości dokonania zapłaty, ale również zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo transakcji.

DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

PŁATNOŚĆ

KOSZTY DOSTAWY

Sklep LINEN TEXTILE EU oferuje swoim klientom najszybszą i najbezpieczniejszą formę realizacji dostawy za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich. Jeżeli chcesz doręczenia zamówienia bez wychodzenia z domu, to kurier dostarczy je wprost pod Twoje drzwi na terenie całej Polski, Unii Europejskiej i na całym świecie.

 

Koszt dostawy na terenie Polski wynosi od 20 zł. z VAT-em. Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

 

Dostawa za granicę Polski wymaga indywidalnej wyceny, która jest uzależniona od wagi paczki. Napisz do nas na adres info[@]linen-textile.eu w celu oszacowania kosztu dostawy.

  1. pl
  2. de
  3. en
linen textile eu

NASZE SKLEPY

KONTAKT

OBRUS LNIANY : ZALETY

REGULAMIN

PLIKI COOKIES

ZWROTY I REKLAMACJE

OZNACZENIA NA METCE

O NAS

JAK DOBRAĆ OBRUS

DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

RODO

ZADZWOŃ I ZAMÓW:
+48 573 491 858

PIELĘGNACJA LNU

© 2023 linen-textile.eu

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Kopiowanie treści i zdjęć bez pisemnego zezwolenia zabronione.